Zasady realizacji zamówień


Wszystkie suplementy diety na naszej stronie oznaczone jako dostępna są aktualnie w magazynie i możemy realizować wysyłkę w pierwszym dniu roboczym po złożeniu zamówienia.

Przesyłki wysyłamy za pośrednictwem:

·         Poczty Polskiej (czas dostawy to średnio 48 h) oraz

·         firmy kurierskiej DPD (czas dostawy to średnio 24 h) 

Koszty dostawy  są uzależnione od  wartości zamówienia i wybranego rodzaju płatności.

Zamówienia powyżej kwoty 300 zł - koszt dostawy 0 zł

Zamówienia poniżej kwoty 300 zł – koszt dostawy 13,50 zł (pobranie)

                                                           - koszt dostawy 7,50 zł (przelew)

 Formy płatności

W zależności od wartości zamówienia, wybranej formy dostawy i własnych preferencji, można wybrać jeden z następujących sposobów płatności:

  • Przelew - wpłaty należy dokonać na wskazany numer rachunku bankowego, który przekażemy w wiadomości email potwierdzającej przyjęcie zamówienia. Przelew można również zrealizować przez Internet, na poczcie lub w banku. Po zaksięgowaniu wpłaty na naszym koncie, rozpoczniemy realizację zamówienia.

Dane do przelewu:

Natura Vitalis Spółka z o.o.
ul. Ołowiana 9
53-434 Wrocław

PL 15 1750 1064 0000 0000 2771 1723

 

  • Pobranie -zapłata gotówką przy odbiorze towaru (kurierowi, listonoszowi lub w oddziale Poczty Polskiej - w zależności od wybranego sposobu dostawy).

·         Gotówka – można złożyć zamówienie internetowe lub telefoniczne  (tel. 71 799 49 30) i osobiście odebrać nasze produkty w siedzibie firmy we Wrocławiu.

Informacja dodatkowa:

Firma kurierska SIÓDEMKA standardowo rozwozi paczki od poniedziałku do piątku w godzinach 09:00- 17:00. Przekierowanie paczki na inny adres lub dostarczenie przesyłki poza standardowymi godzinami wiąże się z dodatkowymi kosztami dostawy, kurierzy czasami dzwonią pod wskazany numer telefonu, aby uzgodnić doręczenie.

Poczta Polska standardowo dostarcza paczki od poniedziałku do piątku w godzinach 09:00 – 16:00. W chwili gdy adresat będzie nieobecny może spodziewać się w skrzynce pocztowej awiza z adresem placówki pocztowej, w której będzie mógł odebrać swoje zamówienie w ciągu 10 dni roboczych.Copyright © 2018 Natura Vitalis z o.o.. All Rights Reserved.
Joomla! is Free Software released under the GNU/GPL License.